Drodzy Rodzice, przypominamy iż podczas zdalnej nauki istnieje możliwość konsultacji ze specjalistami – pedagogiem i psychologiem szkolnym. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pomocą dziennika elektronicznego oraz spotkań indywidualnych na terenie szkoły (po wcześniejszym ustaleniu terminu). Dodatkowo informujemy, iż logopeda- pani Marta Piątek ma dyżury w szkole w środy i czwartki. Serdecznie zapraszamy […]

Drodzy Rodzice, przypominamy iż podczas zdalnej nauki istnieje możliwość konsultacji ze specjalistami – pedagogiem i psychologiem szkolnym.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pomocą dziennika elektronicznego oraz spotkań indywidualnych na terenie szkoły (po wcześniejszym ustaleniu terminu). Dodatkowo informujemy, iż logopeda- pani Marta Piątek ma dyżury w szkole w środy i czwartki.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy,

Marta Piątek- pedagog

Ilona Jałocha- psycholog