Klasa 3C spędziła Dzień Dziecka w Parku Czartoryskich w Puławach. Dzieci rozegrały grę terenową. Musiały odnaleźć osiem zabytków ukrytych na mapie oraz podać ich nazwy. Zadanie wymagało dobrej orientacji w terenie i kondycji, bo jak się okazało, aby odnaleźć wszystkie obiekty, trzeba było pokonać kilka kilometrów. Po zakończonej grze terenowej poszliśmy na lody, a później […]

Klasa 3C spędziła Dzień Dziecka w Parku Czartoryskich w Puławach. Dzieci rozegrały grę terenową.

Musiały odnaleźć osiem zabytków ukrytych na mapie oraz podać ich nazwy. Zadanie wymagało dobrej orientacji w terenie i kondycji, bo jak się okazało, aby odnaleźć wszystkie obiekty, trzeba było pokonać kilka kilometrów. Po zakończonej grze terenowej poszliśmy na lody, a później urządziliśmy klasowy piknik na terenie szkoły.

Autor: Ewa Wiejak