W ramach współpracy z Fundacją Szkoła na Widelcu, która od 2012 roku aktywnie działa na rzecz poprawy żywienia dzieci i młodzieży w Polsce realizowano w klasach 0-III edukacyjny program żywieniowo – kulinarny. Był on połączeniem przekazywania wiedzy teoretycznej dotyczącej zasad zdrowego odżywiania, sposobu komponowania diety, wiedzy dotyczącej tego w jaki sposób mądrze robić zakupy, ale […]

W ramach współpracy z Fundacją Szkoła na Widelcu, która od 2012 roku aktywnie działa na rzecz poprawy żywienia dzieci i młodzieży w Polsce realizowano w klasach 0-III edukacyjny program żywieniowo – kulinarny.

Był on połączeniem przekazywania wiedzy teoretycznej dotyczącej zasad zdrowego odżywiania, sposobu komponowania diety, wiedzy dotyczącej tego w jaki sposób mądrze robić zakupy, ale i tego jak jedzenie wpływa na nasz organizm z zajęciami, dzięki którym dzieci zdobyły praktyczne umiejętności takie jak krojenie, siekanie, poznały sprzęty kuchenne oraz uczyły się zasad higieny i pracy w kuchni.

Autor: Liliana Dąbrowska