Skład Zarządu Rady Rodziców

Sekretarz –

Skarbnik –

Składki

W roku szkolnym 2020/2021 zostały ustalone następujące wysokości składek rocznych na fundusz Rady Rodziców:

• 50 zł – pierwsze dziecko uczęszczające do szkoły;
  • 40 zł – drugie dziecko;
  • kolejne dzieci są zwolnione z opłat na fundusz Rady Rodziców.

Prosimy o wpłaty na Radę Rodziców wyłącznie na numer konta: 56 8736 0006 2001 0000 2280 0001

Rada Rodziców wspiera następujące działania szkoły ze składek wpłaconych na fundusz Rady Rodziców:

• finansowanie nagród w konkursach szkolnych;
  • finansowanie nagród na zakończenie roku szkolnego;
  • zakup książek do biblioteki;
  • zakup sprzętu sportowego;
  • finansowanie dyskotek i balów karnawałowych;
  • zakup różnych środków dydaktycznych dla szkoły;
  • zakup dyplomów na potrzeby szkoły;
  • współfinansowanie „Pikniku Rodzinnego” oraz innych akcji;
  • współfinansowanie spotkania z „Najlepszymi uczniami”;
  • zakup materiałów plastycznych, biurowych i dekoracyjnych
    na potrzeby szkoły.
Miło mi poinformować czytelników z klas 0-III, że konkurs ogłoszony podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek został rozstrzygnięty.
Rozstrzygnięcie konkursu na “Najciekawszą zakładkę do książki”

Dostarczyliście wiele ciekawych, pomysłowych i pięknych zakładek. Komisja oceniająca miała wielki problem z decyzją na tyle, że zamiast miejsc, wytypowała same wyróżnienia. Przyznano cztery wyróżnienia w kategorii 0-I klasa i cztery w kategorii II-III klas. Wyróżnienia otrzymali: Lena Jóźwicka z “0”a, Nela Mrozicka z “0”a, Liliana Zdunkiewicz z “0”a, Zuzanna Klimowicz z kl. Ib, Tymoteusz Lewandowski z kl. IIa, Antonina Pajurek z kl. IIb, Patrycja Makuch z kl. IIIa oraz Szymon Kowalczyk z kl. IIIa.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam na podobne.
Autor: Anna Mazurkiewicz
Sukcesy sportowe naszych uczniów. Gratulujemy!
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Sukcesy sportowe naszych uczniów. Gratulujemy!

Klasa 3C spędziła Dzień Dziecka w Parku Czartoryskich w Puławach. Dzieci rozegrały grę terenową.
Dzień Dziecka klasy 3C

Musiały odnaleźć osiem zabytków ukrytych na mapie oraz podać ich nazwy. Zadanie wymagało dobrej orientacji w terenie i kondycji, bo jak się okazało, aby odnaleźć wszystkie obiekty, trzeba było pokonać kilka kilometrów. Po zakończonej grze terenowej poszliśmy na lody, a później urządziliśmy klasowy piknik na terenie szkoły.

Autor: Ewa Wiejak

OFF ROAD-owy dzień dziecka w 7b

W dniu 1 czerwca klasa 7b wybrała się na przejażdżkę autami terenowymi po Kazimierskich wąwozach. Panowie z Kazimierz Dolny 4×4 zafundowali uczniom niezapomniane przeżycia i mnóstwo adrenaliny. Po atrakcjach trzeba było odreagować odpoczynkiem przy ognisku 😊

Grupa 0A z okazji Dnia dziecka wybrała się na spotkanie z Alpakami do Kajetanowa.
Spotkanie z alpakami

Dzieci poznały zwyczaje alpak – wiedzą już czym się żywią i dlaczego tak mało alpak jest na świecie. Miały możliwość samodzielnie karmić alpaki i oprowadzać je po wybiegu. Starszaki były bardzo zadowolone z uczestnictwa w wycieczce. Na pewno z miłą chęcią wybrałyby się na nią po raz kolejny. Po powrocie do szkoły wykonały pamiątkowe pracę plastyczne.

Autor: Diana Madejska – Chuchała

Wycieczka 1a do Młyna Hipolit z okazji Dnia Dziecka