Skład Zarządu Rady Rodziców

Sekretarz –

Skarbnik –

Składki

W roku szkolnym 2019/2020 zostały ustalone następujące wysokości składek rocznych na fundusz Rady Rodziców:

• 40 zł – pierwsze dziecko uczęszczające do szkoły;
  • 30 zł. – drugie dziecko;
  • kolejne dzieci są zwolnione z opłat na fundusz Rady Rodziców.

Rada Rodziców wspiera następujące działania szkoły ze składek wpłaconych na fundusz Rady Rodziców:

• finansowanie nagród w konkursach szkolnych;
  • finansowanie nagród na zakończenie roku szkolnego;
  • zakup książek do biblioteki;
  • zakup sprzętu sportowego;
  • finansowanie dyskotek i balów karnawałowych;
  • zakup różnych środków dydaktycznych dla szkoły;
  • zakup dyplomów na potrzeby szkoły;
  • współfinansowanie „Pikniku Rodzinnego” oraz innych akcji;
  • współfinansowanie spotkania z „Najlepszymi uczniami”;
  • zakup materiałów plastycznych, biurowych i dekoracyjnych
    na potrzeby szkoły.
Wywiad z weterynarzem

27 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole lekarza weterynarii – Panią Beatę Więcek z Puławskiego Centrum Weterynaryjnego. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami.

Pani weterynarz opowiadała nam o swojej pracy, pokazywała jak wykonuje się opatrunki na zwierzętach i odpowiadała na interesujące nas pytania. Po spotkaniu każdy drugoklasista otrzymał dyplom uczestnictwa “w zajęciach z wiedzy o zawodzie lekarza weterynarii” i rękawiczkę, którą należy zakładać podczas badania zwierząt. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Autor: Małgorzata Kijewska, Liliana Dąbrowska

30 listopada 2019 roku basen nieczynny.

Przepraszamy

Jesteśmy mistrzami rejonu w pływaniu!

Chłopcy z klas 4-6 zdobyli mistrzostwo rejonu w pływaniu, a ich starsi koledzy z klas 7-8 zajęli 2 miejsce.

Indywidualnie:
Bartek Bielawski 1 na dyst.50m.st.kl
Hubert Żaczek 1 na dyst.50m.st.mot.
Mateusz Sala 1 na dyst.50m.st.kl
Dawid Reszka 2 na dyst.50m.st.kl
Wiktor Baran 3 na dyst. 50 m.st.mot.
Filip Franas 3 na dyst.50.m.st.dow
Agata Szyndler 2 na dyst.50m.st.dow
Amelia Szeląg 2 na dyst.50m st.dow.

Autor: Michał Szafranek

Warsztaty szkoleniowe dla dzieci z jednym z najwybitniejszych Trenerów Badmintona w Polsce

W dniu 22 XI gościliśmy w naszej szkole Trenera Badmintona klasy Mistrzowskiej Pana Mariana Henryka Steltera.

Uczniowie uczyli bawiąc się. Podglądali niesamowite tricki, które wykonywał nasz gość. Próbowali jednym ruchem rakiety podnieść lotkę z podłogi, czy też zatrzymać lecącą lotkę .Rywalizowali ze sobą wykonując skrupulatni polecenia Trenera , a także oglądali krótki fragment meczu badmintonowego. Widowisko wzbudziło w naszej młodzieży szczery zachwyt i niedowierzanie, że tak można się poruszać po boisku i w sposób niesamowicie szybki odbijać lotkę .Dziękujemy Panie Trenerze i prosimy o więcej……

Wśród bogów olimpijskich

28 listopada na lekcji historii klasa V b zaprezentowała inscenizację opartą na motywach mitologicznych.

Uczniowie wcielili się w role olimpijskich bogów, którzy w pałacu Zeusa zebrali się na ucztę. Wśród gości znaleźli się między innymi Posejdon , Hades, Ares, Atena, Hefajstos ze swoją żoną Afrodytą oraz Apollo z orszakiem muz. Uczniowie samodzielnie przygotowali stroje oraz atrybuty poszczególnych bogów. Inscenizację miały okazję obejrzeć klasy VIII b i IVa.

Autor: Ewa Zeprzałka

Informacja o obiadach na miesiąc GRUDZIEŃ

Puławy, dnia 28.11.2019 r.

Sprzedaż obiadów na miesiąc GRUDZIEŃ 2019 odbywać się będzie na portierni w dniach:

Dnia 02.12.2019r. w godz. od 7:45 do 11:00 oraz w godz. od 15:00 do 16:00

Dnia 03.12.2019r. w godz. od 7:45 do 11:00

Dnia 04.12.2019r. w godz. od 7:45 do 11:00

Odpłatność wynosi:

Dla uczniów: 52,50 zł

Dla nauczycieli: 132,00zł.

Opłata za wyżywienie dla grup “0” za miesiąc listopad będzie przyjmowana od do 10 grudnia 2019.

Proszę o przestrzeganie wyżej wymienionych terminów.

Sukcesy w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży w Pływaniu

26.11.2019r na basenie w SP 11 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w Pływaniu. Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła 2 miejsce i tym samym zdobyła awans do zawodów rejonowych.

Indywidualnie:

• Bartosz Bielawski 1 miejsce na 50m.st.kl.
  • Dawid Reszka 2 miejsce na 50m.st.kl
  • Wiktor Baran 3miejsce 50m.st.mot
  • Antek Chudek 2miejsce 50m.st.grzb.
  • Mikołaj Antczak 2miejsce 50m.st.dow
  • Amelia Zdonek 3 miejsce 50m.st.grzb.
  • Agata Szyndler 2 miejsce 50m.st.dow.

Wszyscy awansowali do Mistrzostw Rejonowych, które odbędą się 29.11.2019 r.

Autor: Michał Szafranek

Dzień Pluszowego Misia

Do tego święta klasa 1a przygotowywała się przez cały poprzedni tydzień. Dzieci z dużym zaangażowaniem kolorowały gipsowe misie, które potem stały się magnesami.

Tymi drobnymi prezentami zostali obdarowani nauczyciele i pracownicy szkoły. Radość dawania i sprawienie, że poprzez to ten dzień był dla innych odrobinę milszy, była dla dzieci bezcenna!

Autor: Patrycja Woś – Gołąbek